Clubkampioenschappen inschrijving geopend!

10 juli 2024


We kunnen er geen genoeg van krijgen! Na een heerlijke Tannesweek wordt er achter de schermen alweer gewerkt aan de Clubkampioenschappen voor alle leden van Het Vennewater, van 31 augustus t/m 8 september. Jeugd, volwassen, tennis of padel, beginnend of gevorderd, er zijn diverse categorieën. De wedstrijden zijn in het weekend en door de week (vanaf +/- 18:00 uur). 
Inschrijven voor onze Clubkampioenschappen is vanaf nu mogelijk op toernooi.nl

We zoeken uiteraard nog vrijwilligers die voorafgaand of tijdens deze week willen (helpen) assisteren bij de organisatie van onze clubkampioenschappen. Denk aan hapjes maken, plannen, een activiteit organiseren. Er is altijd van alles te doen om er samen weer een gezellig toernooi van te maken! 
Mail naar [email protected] met je idee of als je wil weten bij wat voor leuke dingen je kunt helpen! 

Nieuwscategorieën Evenementen Jeugd Toernooien

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-33818973 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo

KVK-nummer

40634052