Clubladder zomerseizoen 2021 begint weer!

28 maart 2021

Clubladder zomerseizoen 2021 begint weer!

We starten 5 april weer met nieuwe spelrondes in onze laddercompetities. De enkel- en dubbelladder voor volwassenen en een aparte jeugdladder. Voor volwassenen blijft het een interne laddercompetitie voor eigen leden. Onze jeugd laddert dit seizoen met 2 andere verenigingen: TV Limmen en TPC Heiloo.
Het principe is voor iedereen hetzelfde:

  • Elke 2 weken een leuke wedstrijd op eigen niveau
  • Je wordt op basis van positie, resultaten en beschikbaarheid gekoppeld.
  • Iedere twee weken start een nieuwe ronde, tussentijds instromen is altijd mogelijk!

Deed je al mee met de ladder, dan hoef je niet op opnieuw aan te melden. Je ontvangt via Sportconnexions een herinnering voor de start van de eerste ronde. Ben je nog niet bekend met de clubladder bekijk dan dit filmpje over hoe het werkt, of kijk op onze clubladder pagina voor informatie over de verschillende clubladders en meld je aan. Je krijgt er geen spijt van!

Mocht je nog vragen hebben over de clubladder voor volwassenen kun je mailen naar Edwin Zandstra via [email protected] en vragen over de jeugdladder kunnen naar Manon Niesten [email protected]

Nieuwscategorieën Leden Competitie

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-22936166 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo