Dringende oproep aan alle leden!

12 september 2020


Onlangs is geconstateerd dat op onze club de corona richtlijnen niet voldoende worden nageleefd! De kantine van onze buurman is inmiddels vanwege het overtreden van de corona richtlijnen gesloten. Laten wij er alsjeblieft voor zorgen dat wij wel open mogen blijven, lekker kunnen blijven tennissen en nagenieten in het clubhuis of op het terras.

Richtlijnen, ook tijdens de competitie!
De KNLTB heeft duidelijke richtlijnen afgekondigd voor een corona-proof competitie. Ons clubhuis en ons terras zijn door de kantinecommissie volgens de richtlijnen ingedeeld en ziet er (desondanks) nog steeds gezellig uit. De Covid-19 richtlijnen zijn duidelijk zichtbaar in ons clubhuis aanwezig.

Laten wij er met z’n allen voor zorgen dat wij de richtlijnen respecteren voor je eigen, maar zeker ook voor de gezondheid van een ander. Dat geldt natuurlijk niet alleen tijdens de competitie, maar ook op de overige momenten bij ladderwedstrijden, trainingen, racketochtend en -avond en het vrij spelen.

Mochten er vragen zijn naar aanleiding van dit bericht, stuur dan een e-mail naar [email protected]

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-22936166 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo