Een primeur op onze vereniging!

18 april 2022


De tennisballen die sinds kort tijdens de training worden gebruikt, zijn gesponsord door Ronald Wernsen (lid van TV Het Vennewater) van De Noord installatiebedrijf.
 
Ronald van De Noord: “Ik wilde graag op een leuke andere manier iets sponsoren en kwam in contact met Sander. We hebben samen gebrainstormd en toen is deze mooie en sportieve samenwerking tot stand gekomen; speciale De Noord tennisballen. Erg fijn om op zo’n manier iets extra’s voor de club te kunnen doen.”
Installatiebedrijf de Noord is een loodgietersbedrijf in Heiloo en is opgericht op 1 juni 1996. De Noord is sterk in loodgieters- en fitterswerk; installatie van sanitair en van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.

Wil je onze club ook sponsoren en je bedrijf sportief getint onder de aandracht van de leden en bezoekers van onze vereniging brengen? Stuur een appje (0650298477) naar Sander om van gedachten te wisselen over de diverse exposure mogelijkheden.

Nieuwscategorieën Sponsors

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-22936166 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo

KVK-nummer

40634052