Gezocht: enthousiaste leden

22 oktober 2020


Wil jij meehelpen om tennis nog sterker op de kaart te zetten bij TV Het Vennewater?
 
TV Het Vennewater is een vereniging in beweging en zoekt enthousiaste vrijwilligers die het tennistechnische beleid verder willen vormgeven en uitbouwen zonder het gezellige karakter van onze vereniging uit het oog te verliezen. Tennis is immers de sport die ons bindt en bij elkaar brengt. Het is belangrijk dat leden de mogelijkheid hebben zichzelf te verbeteren, zich meten met anderen en plezier hebben met tennis.
 
Wij zoeken een voorzitter Tennistechnische commissie die deel uitmaakt van het bestuur van onze vereniging. Het bestuur komt zo’n 10x per jaar bij elkaar. Naast een voorzitter zoeken wij meer commissieleden voor de TTC onder het mom van “vele handen maken licht werk”.
 
Ben jij geïnteresseerd of wil je meer informatie, neem dan contact met [email protected]

Nieuwscategorieën Van het bestuur

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-33818973 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo

KVK-nummer

40634052