Hopman Makelaars verlengt sponsorcontract

04 december 2019


Tijdens de gezellige vrijwilligersbijeenkomst op 24 november hebben Hopman  Makelaars en TV Het Vennewater hun handtekening gezet onder een nieuw sponsorcontract. Er is opnieuw een overeenkomst getekend voor drie jaar, waar de vereniging natuurlijk heel blij mee is.

Langs een van de nieuwe banen, die over een paar weken feestelijk worden geopend, zal Hopman Makelaars zichtbaar zijn middels een sponsordoek. De verlenging van de sponsorovereenkomst betekent ook dat Hopman Makelaars hoofdsponsor blijft van het Tannes toernooi,  Voor leden van onze vereniging heeft Hopman bovendien een mooie actie: ieder lid dat bij de koop of verkoop van een huis gebruik maakt van de diensten van het makelaarskantoor, ontvangt een tegoed van €100. Dit tegoed wordt bijgeschreven op de ledenpas en is te besteden in de kantine van onze vereniging.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]nl

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-22936166 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo