We zijn gestart!

03 mei 2020

Donderdag 30 april stonden de eerste jeugdleden te trappelen om weer vrij te tennissen! De komende weken is iedereen t/m 18 jaar welkom op ons park van maandag tot en met vrijdag van 15.00 tot 20.00 uur en in het weekend van 13.00 tot 17.00 uur. Dus als je een vriendje of vriendinnetje hebt die ook wil komen tennissen, dan mag dat. Tot de Rijksoverheid met nieuwe maatregelen komt, kan er bij TV Het Vennewater onder toezicht vrij getennist worden rekening houdend met de richtlijnen.

De jeugdlessen starten op maandag 4 mei 2020 en de racketavond voor onze jeugd t/m 12 jaar begint ook weer op vrijdag 8 mei 2020! Tot de zomervakantie is er dus elke vrijdagavond een racketavond van 18.30 tot 19.30 uur (tenzij het regent).

Tennissen voor niet-leden Ook als je geen lid bent van onze vereniging, maximaal 18 jaar oud en je wil graag een keer tennissen, dan kun je zolang de Corona-maatregelen van kracht zijn gratis bij ons onder toezicht komen tennissen. Dit doen wij omdat wij het belangrijk vinden dat iedereen op een veilige manier plezier kan hebben en kan bewegen. Neem vooral je eigen racket mee. Mocht je geen eigen racket hebben dan kun je er van ons één lenen. Vraag hiernaar bij de toezichthouder die rondloopt op het park. Je herkent ze aan hun oranje hesjes. Wel geldt uiteraard vol=vol.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

072-5335439 (kantine) 06-22936166 (secretaris)

Sportcomplex 'Het Vennewater'

Het Zevenhuizen 54
1852JC Heiloo